Pozvánka na konferenci MITAV 2019

Brněnský pobočný spolek JČMF ve spolupráci s Fakultou vojenských technologií Univerzity obrany v Brně, Přírodovědeckou, Pedagogickou a Ekonomicko-správní fakultou MU v Brně a Fakultou elektrotechniky a komunikačních technologií VUT v Brně si Vás dovoluje srdečně pozvat na 6. ročník,

Konference MITAV

Matematika, Informační Technologie a Aplikované Vědy

Konference je určena především pro učitele všech typů škol a je zaměřena jak na nejnovější poznatky v matematice, informatice a dalších vědách, tak na problematiku výuky těchto oborů na všech typech a stupních škol, a to včetně e-learningu a dalších aplikací informačních technologií ve vzdělávacím procesu. Pořadatelé chtějí soustředit pozornost zejména na vzdělávání v oblastech, které jsou pro současnou společnost nezbytné a velmi žádané. Cílem konference je vytvořit prostor pro prezentaci dosažených výsledků v různých vědních oborech a současně poskytnout možnost pro setkání a vzájemnou diskusi pracovníků různých typů škol a zaměření. Uvítáme také vystoupení studentů (diplomantů, doktorandů) a začínajících učitelů, jejichž nové pohledy a přístupy mohou být pro účastníky velmi zajímavé a přínosné. Jednacími jazyky jsou čeština, slovenština a angličtina.

Kdy? 20.-21. června 2019
Kde? V Klubu Univerzity obrany v Brně, Šumavská 4
Přihlášky a příspěvky: do 30. 4. 2019
Konferenční poplatek: do 30. 4. 2019
Finální verze příspěvků v pdf: do 15. 5. 2019
Bližší informace: zde

This entry was posted in Nezařazené. Bookmark the permalink.

Comments are closed.